Rize Mutfak Dekorasyonu

Rize Mutfak Dekorasyonu

Mutfak alanları her zaman için evimizin ayrılmaz bir mekanı niteliğindedir. Malumunuz son 2 yıldır, çoğumuz evde kaldık. Özellikle mutfak alanı daha çok kullanır hale geldik. Bu süreç zarfında bu mekana olan ilgimiz daha çok artmaya başladı. Bazen küçük değişiklikler ile bazende büyük çapta yenilikler yapıyoruz.

Artık beyaz mutfak dolaplarına elveda deme vakti geldi. 2023 yılı yepyeni renk paletleri sunuyor. İster mevcut dolaplarınızın renklerini yenileyin, isterseniz de yeni dolaplar yaptırın. Renk konusunda tercihinizi koyu yeşillerden, mavinin eşsiz tonlarından ve elegan kırmızı renkler ile eşleştiren nötr tonlarından yana yapabilirsiniz. Daha iddialı bir görünüm elde etmek isterseniz de tavus kuşu renklerine göz atabilirsiniz.

 

Mermer Detaylarına Şans Verin

Mutfak alanınızı görsel açıdan daha estetikli bir görünüme kavuşturmak aynı zamanda daha elagan görünmesi için mermer detaylarından yararlanabilirsiniz. Mesela ada tipi bir mutfağa sahipsiniz, diyelim. Ada bölümünde ve mutfak tezgahında mermer tercih edebilirsiniz. Dilerseniz klasik olan beyaz mermer tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de mekanın genel renk paleti ile ahenk sağlayacak farklı bir renkte mermer tercih edebilirsiniz. Tamamen zevkinize kalmış.

 

Duvarlarınızı Dile Getirecek Eşsiz Fayanslar

Dokusu ve boyutu ile ilginç ters sıçramaların yansıtıldığı duvar karoları bugünlerde oldukça revaçta. Sizlerde alışılagelmiş standart duvar karolarından sıkıldıysanız, artık onlarla vedalaşmanın zamanı gelmiş, demektir. Klasik karolar yerine mutfağınıza ve duvarlarınıza ruhu katacak olan farklı dizaynlara sahip karo modellerine bakmanın tam zamanı !

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Her türlü kurumsal firmanın ihtiyaç duyabileceği tüm ofis tadilat ve dekorasyon gereksinimlerin

Rize Kapı imalat ve montajı hizmetlerimiz uzman kadromuz ile uzun süredir gerçek

Bahçe Mobilya Seçimi

Mutfak alanları her zaman için evimizin ayrılmaz bir mekanı niteliğindedir. Malum

Yorumlar