Rize Banyo Dekorasyonu

Rize Banyo Dekorasyonu

Günümüz de hemen hemen her gün günün stresini ve yorgunluğunu atmak için sıcak bir duş alırız. Peki hemen hemen her gün kullandığımız banyolarımızın dekorasyonuna ne kadar özen gösteriyoruz. Eviniz yeni olabilir banyolarınız çok şık olabilir fakat bir iki dokunuşta siz gerçekleştirmek istemez misiniz. Artık çoğumuz sosyal meydanında etkisiyle evlerimizi tanıtıyoruz ,dekorasyon fikirleri veriyoruz ve nereye ne yakışacağını belirtiyoruz. Sizler de farklı tarzda, gösterişli ve modern bir banyoya sahip olmak istemez misiniz. Cevabınız evet ise buyurun incelemeye başlıyoruz.

 

Sıradanlıklardan Kurtulma Zamanı
Artık sıradan beyaz fayanslı banyolar,klasik lavabolu hatta klozetleri bile eskiden kalan bir dekorasyonu tercih etmiyor.Sıradan olmayın farklı olun.Mesela akıllı kapaklı asma klozet veyahut sıradan lavabo yerine oval asma lavabolar tercih edebilirsiniz.Hatta lavabo bataryanızı bile akıllı olanıyla değiştirebilirsiniz.Hem de bu size bir nebze tasarrufta sağlayacaktır.

 

Banyo Aydınlatması Nasıl Olmalı ?
Eğer ki asma tavan kartonpiyer gibi dekorasyon kullanılarak tavan tasarımı yapılmışsa tabiî ki size kalmış fakat bizce en güzeli spot ışık kullanımı veya beyaz led ışıklar hem romatik bir hava katar hem de çok şık ve zarif bir görüntü olacaktır.Daha lüks ve ihtişamlı istiyorsanız avize bile takabilirsiniz tabi banyonuz bunun için uygunsa.

Öne Çıkarılanlar

Mutfak alanları her zaman için evimizin ayrılmaz bir mekanı niteliğindedir. Malum

Bahçe Mobilya Seçimi

Rize vitrifiye montajı Yıldırım Dekor olarak firmamız ilk olarak ürünleri

Günümüz de hemen hemen her gün günün stresini ve yorgunluğ

Yorumlar